Ovaj oglas je istekao

Referent nabave

Mjesto: Prnjavor

Poslodavac: Fabrika namještaja Standard

Kategorija: Ostalo

Ističe: 7. 3. 2020.

Pregleda: 1723

Fabrika namještaja Standard iz Prnjavora osnovana je prije 75 godina. Od 2000 godine sarađuje sa švedskom kompanijom IKEA te je kompletna proizvodnja namijenjena izvozu. Na čelu snažnog tima od 400 zaposlenih nalazi se grupa mladih i kompetentnih rukovodilaca koji upravljaju fabrikom na moderan i tržišno orjentisan način. Trenutno postoji potreba za popunu sljedećeg radnog mjesta:

  • 2 izvršioca

Opis posla:

  • Analiza utroška i zaliha materijala za proizvodnju
  • Izrada narudžbi za domaće i strane dobavljače
  • Pregovaranje sa dobavljačima
  • Optimizacija zaliha

Uslovi:

  • Srednja ili visoka stručna sprema
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima min. 3 godine
  • Dinamičnost i predanost poslu
  • Napredno poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Usmjerenost na detalje i analitičnost
  • Vještina pregovaranja
  • Komunikativnost i ljubaznost

Standard Prnjavor nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Prijatno i podsticajno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja

Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije PRIJAVITE SE.