Ovaj oglas je istekao

Referent nabavke

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: AUTO DE-MI

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 22. 12. 2022.

Pregleda: 1783

„Auto DE-MI“ raspisuje konkurs za mjesto:

REFERENT NABAVKE

(Banja Luka)

(Više izvršilaca)

Opis radnog mjesta:

  • Neposredan rad i kontakt sa dobavljačima
  •  Praćenje tržišnih trendova, konkurencije i analiza cijena
  •  Statistička obrada podataka vezanih za nabavku robe
  •  Priprema analize i izvještaje za direktora sektora nabavke
  •  Rad isključivo u kancelariji, bez terenskog rada

Posebne vještine:

  • Dobra organizovanost i sistematičnost u radu
  • Sposobnost dobrog planiranja i sprovođenja poslova i zadataka
  • Razvijene sposobnosti komunikacije i pregovora
  • Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim saradnicima

Uslovi:

  • Odlično poznavanje rada na računaru Office paket, posebno Excel
  • Poznavanje Engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje auto dijelova
  • Poželjno radno iskustvo u nabavci

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost rada u velikoj kompaniji sa dugom tradicijom
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni rad

Dodatne informacije na telefon 065/699-538 ili 051/450-201 a sve prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE” ili dostaviti direktno na adresu:

DE-MI Promet doo

Veljka Mlađenovića 12

78 000 Banja Luka

Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta