Ovaj oglas je istekao

Referent nabavke

Mjesto: Banja Luka, Laktaši

Poslodavac: Hidroinženjering & Economic d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 30. 11. 2022.

Pregleda: 1507

Preduzeće za trgovinu i usluge Hidroinženjering and Economic d.o.o. zbog povećanja obima posla i daljeg razvoja raspisuje konkurs za popunjavanje radnog mjesta na pozicji:

Opis posla:

  • Blagovremena nabavka robe za potrebe preduzeća
  • Praćenje i upravljanje zalihama robe
  • Nabavka robe od domaćih i inostranih dobavljača prema trenutnim potrebama
  • Održavanje kontinuirane komunikacije sa dobavljačima i pregovaranje o uslovima saradnje
  • Pronalazak novih dobavljača i roba
  • Praćenje trendova na tržištu i uvođenje noviteta
  • Komunikacija i rad sa kupcima

Uslovi:

  • Minimalno SSS, poželjno VSS, ekonomskog smjera
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Dobro poznavanje rada na računaru sa akcentom na excel

 Nudimo:

  • Rad u uspješnom preduzeću
  • Stalni posao
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Dinamičan i kreativan tim radnih kolega

Od Vas očekujemo:

  • Spremnost na timski rad
  • Kreativnost
  • Odgovornost
  • Organizovanost
  • Spremnost na učenje
Broj izvršilaca: 2

Lokacija: Banja Luka, Laktaši

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati putem opcije “PRIJAVITE SE”