Banjaluka.com

Istaknuti oglasi

Referent prodaje i nabavke

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Hidraulika flex doo

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Objavljeno: 2022-09-2020. 9. 2022.

Ističe: 10. 10. 2022.

Pregleda: 921

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sljedećeg radnog mjesta:

2 izvršioca

Opis radnog mjesta:

  •  Realizacija nabavke i prodaje (od početne faze pronalaska potencijalnih ponuđača do momenta isporuke materijala, robe, proizvoda i usluga)
  •  Stalni kontakt sa postojećim dobavljačima i kupcima, te pronalaženje novih
  •  Analiza tržišta, cijena i tržišnih kretanja na domaćem i svjetskom tržištu u cilju poboljšanja postojećih komercijalnih uslova
  •  Održavanje kontakta i obezbjeđivanje podrške klijentima – pružanje informacija o kvalitetu proizvoda, raspoloživosti, mogućem vremenu isporuke i sl.
  •  Obezbjeđivanje komunikacije i koordinacije između sektora proizvodnje, nabavke, prodaje i distribucije
  •  Naručivanje usluge transporta, koordinisanje nabavke i isporuke, praćenje plana nabavki i prodaje te prijema, odnosno isporuke proizvodnog asortimana kompanije i usluga
  •  Blagovremeni unos svih podataka u knjigovodstveni program, te izrada prateće dokumentacije
  •  Organizovanje i praćenje podataka o stanju na zalihama
  •  Evidentiranje reklamacija i učestvovanje u rješavanju istih
  •  Predlaganje inovativnih rješenja u cilju održavanja i povećanja zadovoljstva kupaca

Uslovi:

  •  Diplomirani inženjer mašinstva ili mašinski tehničar
  •  Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  •  Poznavanje osnova engleskog jezika
  •  Poznavanje osnova rada na računaru
  •  Kreativnost, inovativnost, snalažljivost i odgovornost prema poslu
  •  Motivisanost i spremnost na stalno učenje i usavršavanje

Nudimo:

  •  Višeprosječna primanja
  •  Dodatne stimulacije

Prijave slati putem opcije ” PRIJAVITE SE”,

poštom na adresu: Jovana Cvijića 3 78250 Laktaši,

Ili direktno u prostorije firme sa naznakom prijava za posao.

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI