Ovaj oglas je istekao

Referent prodaje i nabavke

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Hidraulika flex doo

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 22. 2. 2024.

Pregleda: 1730

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sljedećeg radnog mjesta:

1 izvršilac

Opis radnog mjesta:

  •  Realizacija nabavke i prodaje
  •  Priprema kompletne dokumentacije za sprovođenje procedure nabavke i prodaje
  •  Priprema, izrada i slanje ponuda
  •  Stalni kontakt sa postojećim dobavljačima i kupcima
  •  Pronalaženje novih dobavljača i kupaca
  •  Učešće u planiranju nabavki i isporuka
  •  Unos podataka i kreiranje neophodne dokumentacije u knjigovodstvenom programu

Uslovi:

  •  Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  •  Poznavanje osnova engleskog jezika
  •  Poznavanje osnova rada na računaru
  •  Prednost imaju kandidati sa stručnom spremom mašinskog smjera

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta, a najkasnije do 22.02.2024.

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”,

poštom na adresu; Jovana Cvijića 3 78250Laktaši,

ili direktno u prostorije firme sa naznakom “ Prijava za posao”.