Ovaj oglas je istekao

Referent u službi nabavke i prodaje

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Kolektor CCL d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 2. 3. 2023.

Pregleda: 2656

KOLEKTOR CCL d.o.o. je dio koncerna Kolektor iz Slovenije i bavi se razvojem, proizvodnjom i prodajom komutatora za potrebe automobilske industrije i industrije kućnih aparata, kao i proizvodnjom induktivnih komponenti.

Svoj uspjeh, kao i druge kompanije koncerna, zasnivamo na našim zaposlenima, na njihovom znanju i kontinuiranom učenju, na inovativnosti i preduzetničkom duhu. Ukoliko želite predano raditi i razvijati se u stabilnoj i društveno odgovornoj kompaniji i poštujući globalne standarde rada i kvaliteta, imate priliku prijaviti se  na radno mjesto:

REFERENT U SLUŽBI NABAVKE I PRODAJE

Više izvršilaca m/ž

Pored opštih uslova propisanih zakonom, od kandidata očekujemo i sljedeće:

  • SSS (IV stepen) / VSS – ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
  • Odlično poznavanje MS Office paketa, naročito Excel-a
  • Znanje engleskog jezika a poželjno znanje njemačkog
  • Izražene vještine planiranja i organizovanja
  • Proaktivan pristup radu
  • Organizovanost, odgovornost i spremnost na poštivanje rokova
  • Izražene vještine komunikacije
  • Spremnost na timski rad i rad u dinamičnim uslovima

Prednost imaju kandidati koji poznaju SAP R3.

Opis poslova:

  • Poštovanje i implementacija osnovnih procedura firme
  •  Poštovanje i sprovođenje aktivnosti po propisanoj dokumentaciji vezanoj za radno mjesto
  •  Priprema izvještaja i analiza
  •  Realizacija ciljeva i glavnih pokazatelja uspješnosti (glavni KPI-i) u službi nabavke i prodaje
  •  Učestvovanje u pripremi godišnjih planova nabavke I prodaje
  •  Komunikacija sa dobavljačima i kupcima
  •  Kreiranje upita za ponudu/analiza ponuda
  •  Analiza i pretraživanje tržišta te osvajanje novih projekata/ kupaca
  •  Sprovođenje prodajnog procesa
  •  Vođenje i / ili učestvovanje pri organizacijskim projektima

Mi Vam nudimo:

  • Mogućnost profesionalnog razvoja i nepredovanja u međunorodnoj kompaniji
  • Odgovarajuće praćenje i vrednovanje rezultata rada uz dodatne stimulacije za kvalitetan rad
  • Ugodno radno okruženje

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da radite i razvijate svoje lične i profesionalne vještine u preduzeću koje cijeni rad, trud i svoje zaposlene, pošaljite svoju biografiju zaključno sa 2.3.2023. putem opcije “PRIJAVITE SE”