Ovaj oglas je istekao

Referent za IT podršku

Mjesto: Prijedor

Poslodavac: Mira a.d.

Kategorija: Informatika i dizajn

Ističe: 28. 12. 2019.

Pregleda: 3842

MIRA a.d. članica KRAŠ grupe, Prijedor, Kralja Aleksandra br. 3, raspisuje konkurs za poziciju:

Opis poslova:

  • pomoć korisniku u radu sa IT sistemima i opremom
  • priprema PC računara, instalacija OS-a i poslovnog SW
  • jednostavniji popravci/zahvati na uredskoj računarskoj opremi
  • intervencije u slučaju ispada IT sistema na lokaciji
  • osnovna administracija korisničkih računa u koordinaciji sa sistemskim administratorima
  • koordinacija svih uključenih strana prilikom rješavanja poteškoća u radu IT sistema na lokaciji
  • prikupljanje i strukturiranje pritužbi korisnika na IT aplikacije i koordinacija s razvojnim timom
  • nadzor ispravnosti rada IT opreme na lokaciji
  • evidencija IT opreme na lokaciji
  • izrada i održavanje INF dokumentacije
  • radi i druge poslove a po nalogu pretpostavljenog rukovodioca.

Uslovi za obavljanje posla:

  • SSS – IV stepen, elektro-tehničke škole, smjer računarstvo
  • najmanje 2 godine radnog iskustva na srodnim poslovima
  • komunikativnost, iskustvo u radu s krajnjim korisnikom
  • snalažljivost u radu s tipičnom uredskom IT opremom (PC, android/IOS mobilni uređaji, wifi, printeri…)
  • prednost je poznavanje osnova sistemske administracije (Windows, Linux)
  • prednost je poznavanje rada i osnova korisničke administracije tipične Microsoft enterprise okoline (AD, Exchange, Sharepoint…)
  • prednost je osnovno poznavanje relacijskih baza podataka i SQL jezika

Uz prijavu je potrebno dostaviti:

  • kratku biografiju i
  • motivaciono pismo
  • kopiju diplome.

Prijave slati putem opcije PRIJAVITE SE, dostaviti lično ili poštom na adresu sjedišta Društva: Kralja Aleksandra br. 3, 79101 Prijedor.

Kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.