Ovaj oglas je istekao

Radnik mašinskog održavanja

Mjesto: Prnjavor

Poslodavac: Fabrika namještaja Standard

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 7. 3. 2020.

Pregleda: 1578

Fabrika namještaja Standard iz Prnjavora osnovana je prije 75 godina. Od 2000 godine sarađuje sa švedskom kompanijom IKEA te je kompletna proizvodnja namijenjena izvozu. Na čelu snažnog tima od 400 zaposlenih nalazi se grupa mladih i kompetentnih rukovodilaca koji upravljaju fabrikom na moderan i tržišno orjentisan način. Trenutno postoji potreba za popunu sljedećeg radnog mjesta:

  • 1 izvršilac

Opis posla:

  • Vrši održavanje i popravku mašina i uređaja;
  • Kontroliše ispravnost mašina i uređaja;
  • Vodi radnu dokumentaciju i registruje dnevne zadatke;

Uslovi:

  • IV/III stepen stručne spreme mašinskog smjera,
  • 2 godine radnog iskustva u traženom stepenu obrazovanja,
  • Poželjno iskustvo u mašinskom održavanju proizvodnog pogona

Standard Prnjavor nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Prijatno i podsticajno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja

Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije PRIJAVITE SE.