Ovaj oglas je istekao

Rukovodilac sektora za knjigovodstvo

Mjesto: Banja Luka-Debeljaci

Poslodavac: Krajina klas d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 17. 7. 2020.

Pregleda: 2057

Krajina klas d.o.o. zapošljava na poziciji:

Opis posla:

  • Robno materijalno knjigovodstvo,
  • Organizacija rada, procesa,zaposlenih
  • Vođenje blagajne
  • Knjiženje izvoda,
  • Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura,
  • Druga knjiženja u okviru rada službe,
  • Kontrola ispravnosti rada poslovnih jedinica putem sistemskog praćenja,
  • Briga u urednosti i kompletnosti dokumentacije,
  • Skeraniranje i arhiviranje dokumentacije.
  • Izrada PDV prijava,
  • Obračun plata
  • Knjigovodstveni poslovi
  • Arhiva

Potrebni uslovi:

  • VŠS / VSS – poželjno ekonomskog smijera,
  • Licencirani knjigovođa
  • Radno iskustvo u računovodstvu od minimalno 3 godine,
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje Pantheon-a, poželjno ali nije neophodno
  • Odlično poznavanje MS Excel-a.
  • Vozačka dozvola B kategorija-poželjno
  • Profesionalnost, marljivost,odgovornost,lojalonost, fleksibilnost i snalažljivost, poštovanje rokova

Nudimo:

  • Dinamično poslovno okruženje
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • Topli obrok
  • 3-4 puta godišnje proslave
  • 1 rafting godišnje o trošku firme

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.
Budite dio uspješnog tima!