Ovaj oglas je istekao

Rukovodilac-voditelj radnje

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Nova oprema d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 7. 4. 2020.

Pregleda: 3139

Nova oprema zapošljava na poziciji:

Opis posla:

  • prodaja kozmetičkih preparata i opreme
  • rad na kasi i izdavanje faktura
  • praćenje narudžbi kupaca i dobavljača
  • praćenje ulaza i izlaza robe
  • kniženje ulaznih kalukalacija
  • praćenje rada komercijalista na terenu
  • redovno praćenje lagera

Uslovi:

  • radno iskustvo min 1 godina u istim ili sličnim poslovima
  • dobro poznavanje rada na računaru (Word, Excel)
  • komunikativnost
  • odgovornost

CV sa fotografijom slati putem opcije PRIJAVITE SE.