Ovaj oglas je istekao

Samostalni referent prodaje

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: DeAqua d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 19. 10. 2019.

Pregleda: 4004

“DEAQUA D.O.O.” je društvo osnovano 2014. godine u Banjaluci. Bavimo se uvozom, veleprodajom i maloprodajom isključivo vodomaterijala.

Raspisujemo konkurs za radno mjesto:

Samostalni referent prodaje – izvršilac 1

Opis poslova:

  • Koordinacija i prodaja robe iz asortimana, postojećim i novim kupcima
  • Izrada narudžbi, fakturisanje i kompletno praćenje prodajnog procesa
  • Redovno kontrolisanje zaliha i blagovremeno naručivanje robe
  • Logističko organizovanje isporuke robe
  • Praćenje naplate isporučene robe
  • Redovno izvještavanje o ispunjenju planova i izrada svih potrebnih izvještaja

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Sposobnost za timski rad, uz razumijevanje specifičnosti posla
  • Dobro poznavanje rada na računaru, izrada izvještaja i analiza
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo Vam:

  • Rad u malom, ugodnom i dinamičnom kolektivu
  • Mogućnost usavršavanja za potrebe firme i napredovanja shodno rezultatima
  • Adekvatno nagrađivanje prema ostvarenim rezultatima

Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati putem opcije PRIJAVITE SE.