Ovaj oglas je istekao

Savjetnik u oblasti transporta i logistike

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: NTS Soft

Kategorija: Ostalo

Ističe: 3. 11. 2023.

Pregleda: 1953

NTS je regionalna kompanija koja se bavi razvojem informacionih rješenja u oblasti transporta i logistike. Od 2006. godine posluje na tržištima Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Crne Gore i Albanije. Najvažniji resurs koji je uvijek na prvom mjestu su zaposleni, odnosno ljudi koji čine tim NTS-a. Unaprijeđenje znanja i vještina zaposlenih čine suštinu dugoročnog uspjeha kompanije NTS.

Ako volite izazove koje donose savjetodavne usluge, sada imate priliku da u direktnoj komunikaciji sa klijentima na terenu stičete nova znanja, da naučite sve o softverskim rješenjima u oblasti transporta i radite u dinamičnom okruženju sa fleksibilnim radnim vremenom. Radi širenja poslovanja, kompanija N.T.S. Soft doo raspisuje oglas za sledeće radno mjesto:

Opis poslova:

  •  Prezentovanje NTS rješenja potencijalnim klijentima (online i na sastancima uživo);
  •  Implementacija NTS rješenja kod klijenta;
  •  Pružanje podrške klijentima pri korišćenju NTS rješenja;
  •  Testiranje novih softverskih rješenja NTS-a;
  •  Praćenje trendova i dostignuća u razvoju rješenja za podršku upravljanju u transportu;
  •  Učestvovanje u projektovanju softverskih rješenja za podršku upravljanju u transportu;
  •  Pružanje savjetodavne podrške i pomoći pri planiranju, organizaciji i kontroli svih procesa vezanih za administriranje, upravljanje i eksploataciju voznog parka;
  •  Organizovanje obuka i edukativnih sastanaka u cilju podsticanja korišćenja NTS rješenja i postizanja operativnih efikasnosti poslovanja.

Uslovi za kandidate:

  •  SSS – svi željni izazova na području transporta;
  •  Vozačka dozvola;
  •  Radno iskustvo u transportu- poželjno nije obavezno;
  •  Radno iskustvo u komunikaciji sa klijentima (poželjno).

Od vas očekujemo:

  • Sistemski i analitički pristup zadacima;
  • Tačnost i odgovornost;
  • Pozitivan stav i komunikativnost;
  • Profesionalnost;
  • Timski duh.

Obezbijedili smo vam odlične uslove za rad, sigurna pozicija, mogućnost dugoročnog zaposlenja, obučavanje i usavršavanje, prijatno okruženje, i napredovanje u skladu sa poslovnim uspjesima. Ukoliko se pronalazite u oglasu i želite da postanete dio našeg tima, pošaljite nam CV i motivaciono pismo putem opcije “PRIJAVITE SE”