Ovaj oglas je istekao

Savjetnik u prodaji u salonu namještaja, rasvjete i zavjesa

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Unicoop trade d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 15. 4. 2021.

Pregleda: 1833

Unicoop Trade, Laktaši se 27 godina bavi izgradnjom i uređenjem životnog prostora i doprinosi užitku topline doma za svoje kupce. Pažljivo biramo i opremamo prostor
namještajem, rasvjetom, keramikom, sanitarijama, fasadama i ukrasnim detaljima koji oplemenjuju prostor. Kontinuirano unapređujemo i proširujemo naš tim marljivih i stručnih saradnika. Trenutno otvorena pozicija je:

Opis posla:

  • Prodaja i prezentacija namještaja,rasvjete i zavjesa
  • Koordinacija sa timom u Organizaciji isporuka i montaža kod klijenata

Uslovi:

  • Poželjno je  radno iskustvo u prodaji namještaja, rasvjete i zavjesa
  • SSS
  • Osoba treba da je komunikativna, spremna na timski rad, rad u dinamčnoj radnoj atmosferi, odgovorna, da posjeduje organizacijske i motivacijske sposobnosti, samoincijativna i fleksibilna
  • Odgovornost i marljivost

Nudimo:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Prijatno i podsticajno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.