Ovaj oglas je istekao

Savjetnik u prodaji

Mjesto: Trn-Laktaši

Poslodavac: Unicoop Trade

Kategorija: Ostalo

Ističe: 22. 3. 2024.

Pregleda: 1782

Unicoop Trade, Laktaši se 30 godina bavi izgradnjom i uređenjem životnog prostora i doprinosi užitku topline doma za svoje kupce. Pažljivo biramo i opremamo prostor namještajem, rasvjetom, keramikom, sanitarijama, fasadama i ukrasnim detaljima koji oplemenjuju prostor.
Kontinuirano unapređujemo i proširujemo naš tim marljivih i stručnih saradnika. Trenutno otvorena pozicija je :

Opis posla:

  • Prodaja i prezentacija namještaja u salonu
  • Izrada ponuda za kupce

Uslovi:

  • SSS – poželjno trgovačkog usmjerenja,
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji namještaja
  • Osoba treba da je komunikativna, spremna na timski rad, rad u dinmičnoj radnoj atmosferi, ljubazna, odgovorna i pouzdana
  • Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u sličnoj branši

Unicoop Trade nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Topli obrok
  • Prijatno i podsticajno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja