Ovaj oglas je istekao

Serviser

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Enmon d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 7. 11. 2020.

Pregleda: 1695

Enmon d.o.o. je privredno društvo osnovano 2005. godine, te danas zapošljava preko 130 ljudi u 15 poslovnica širom BiH. Osnova djelatnost društva je uvoz, izvoz i trgovina keramičkim pločicama, granitnom keramikom, sanitarijama, galanterijom i pratećom opremom za kupatila. Širok spektar proizvoda i konstantna briga o svojim kupcima čine nas liderom na tržištu u svojoj djelatnosti. Enmon d.o.o. Banja Luka je sastavni dio Enmon grupacije sa preko 80 prodajnih objekata na prostoru Srbije, Mađarske, Hrvatske, Sjeverne Makedonije i Bosne i Hercegovine kao i veleprodajnim kompanijama u Njemačkoj, Italiji i Kanadi. Ukoliko i Vi želite biti dio uspješnog Enmon tima aplicirajte na poziciju:

Serviser ( Banja Luka), 1 izvršilac

Opis poslova:

  • rješavanje reklamacija na terenu
  • rad na uređenju enterijera salona Enmon BiH
  • stručna popravka i reparacija robe iz asortimana firme
  •  izvještavanje direkcije Društva o izvršenim poslovima

Uslovi:

  • Minimalno SSS – tehničkog smjera
  • Vozački ispit B kategorija
  • Prethodno radno iskusustvo u trajanju od najmanje jedne godine na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja. Molimo Vas da biografije šaljete na mail putem opcije „PRIJAVITE SE“.