Ovaj oglas je istekao

Serviser

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Enmon d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 8. 11. 2019.

Pregleda: 2474

Enmon d.o.o. je društvo osnovano u novembru 2005. godine u Banjaluci. Članica je Enmon grupacije koja posluje u 13 Evropskih zemalja. Društvo se bavi uvozom, izvozom i trgovinom keramičkih pločica, granitne keramike, sanitarije, galanterije i prateće opreme za kupatila. U sastavu grupacije imamo i sopstvenu proizvodnju ljepila za keramičke pločice, fug masa u svim bojama, kao i kupatilskog namještaja i kada ROPER.

Trenutno u sastavu Enmon-a BiH posluju centar u Banjaluci sa tri poslovne jedinice, centar u Bijeljini i Sarajevu, te poslovne jedinice u Bihaću, Brčkom, Prijedoru, Tesliću, Derventi i Prnjavoru i Doboju.

Direkcija preduzeća je smještena u Ramićima.

Centri raspolažu sa stovarišnim prostorima, maloprodajnim objektima, voznim parkom i upošljavaju preko 140 radnika.

Raspisujemo konkurs za:

Serviser, 1 izvršilac

Opis poslova:

  • rješavanje reklamacija na terenu
  • rad na uređenju enterijera salona  Enmon BiH
  • stručna popravka i reparacija robe iz asortimana firme
  • izvještavanje direkcije Društva o izvršenim poslovima

Uslovi:

  • Minimalno SSS – tehničkog smjera
  • Vozački ispit B kategorija
  • Prethodno radno iskusustvo u trajanju od najmanje jedne godine na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije “PRIJAVITE SE”.