Ovaj oglas je istekao

Šivač (m/ž)

Mjesto: Varaždin/Zlatar Bistrica, Hrvatska

Poslodavac: Boxmark Leather d.o.o.

Kategorija: Proizvodnja

Ističe: 22. 3. 2020.

Pregleda: 2697

Boxmark Leather d.o.o. je uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inostranim tržištima. Jedan smo od vodećih svjetskih proizvođača kožnih sjedala za automobilsku industriju. Za popunjavanje otvorenih radnih mjesta u našim pogonima u Republici Hrvatskoj tražimo:

Šivače (m/ž)

Opis posla:

  • Rad na industrijskim šivaćim strojevima u procesu šivanja kožnih navlaka za unutrašnjost automobila

Obrazovanje: Završena osnovna škola i kurs šivanja ili završena srednja škola tekstilnog ili kožarskog usmjerenja
Radno iskustvo: Poželjno radno iskustvo na poslovima šivanja kože u trajanju od jedne godine

Broj potrebnih radnika: 60

Mjesto rada: Varaždin ili Zlatar Bistrica, Republika Hrvatska
Vrsta radnog odnosa: Ugovor o radu na određeno vrijeme u trajanju od jedne godine uz mogućnost produljenja. Predviđen je probni rad u trajanju od šest mjeseci.

Ostali uslovi rada:

  • Radnik je od početka rada osiguran na zdravstvenom i penzionom osiguranju te prima platu u rasponu od 550 € do 750 € (neto) zavisno od složenosti šivaće operacije na kojoj će raditi i radnog staža kojeg ima. Uspješni radnici imaju mogućnost napredovanja. Radnik može ostvariti i pravo na nagrade tokom godine u ukupnom iznosu od 418 € (neto).
  • Dva puta godišnje radnici mogu ostvariti dodatne premije za izvrsnost u radu do maksimalnog iznosa 240 € (bruto).
  • Svi radnici imaju i dodatne pogodnosti za kupnju u različitim trgovinama.
  • Rad je trenutno organizovan u jednoj smjeni, od 6:00 do 14:00 sati, uz mogući kasniji raspored rada u dvije smjene (jutarnja smjena od 6:00 do 14:00 i popodnevna smjena od 14:00 do 22:00).
  • Sva radna mjesta su opremljena najmodernijim strojevima, u radu se koriste najsavremenije tehnologije, a svi radni prostori su uređeni po najvišim standardima u branši.
  • Na nivou cijele godine radnik stiče pravo na najmanje 20 dana plaćenog godišnjeg odmora.

Dodatne informacije: Poslodavac snosi troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te osigurava svim radnicima prievoz na posao / s posla iz mjesta stanovanja u Republici Hrvatskoj. Molbu sa životopisom poslati putem opcije PRIJAVITE SE. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na brojeve telefona: 00385 42/404-692 ili 00385 42/404-695.