Ovaj oglas je istekao

Skladištar

Mjesto: Banja Luka - Debeljaci

Poslodavac: Krajina klas d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 16. 11. 2022.

Pregleda: 1131

Radi povećanja obima posla tražimo nove saradnike na poziciji:

Skladištar

Opis posla:

  •  Skladištenje, čuvanje i izdavanje materijala,
  •  Vođenje, ažuriranje evidencije o stanju materijala
  •  Primanje narudžbi kupaca, kontaktiranje kupaca
  •  Praćenje stanja zaliha
  •  Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  •  Kontrola povrata materijala
  •  Održavanje magacinskog prostora
  •  Vođenje računa o rokovima trajanja
  •  Vođenje ulazne dokumentacije
  •  Obavlja poslove prema procedurama i upustvima

Potrebni uslovi:

  •  SSS
  •  Radno iskustvo poželjno
  •  Rad na računaru, upravljanje paletarom i viljuškarom
  •  Brzina i dinamičnost
  •  Sklonosta ka timskom radu, , marljivost, odgovornost , lojalonost, snalažljivost, sistemtičnost, poštovanje rokova

Nudimo:

  •  Dinamično poslovno okruženje
  •  Timski rad
  •  Redovna i stimulativna primanja,
  •  Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  •  Topli obrok
  • Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!

Lokacija: Banja Luka-Debeljaci