Ovaj oglas je istekao

Skladištar – magacioner

Mjesto: Banjaluka, Laktaši

Poslodavac: Hidroinženjering & Economic d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 4. 10. 2023.

Pregleda: 859

Preduzeće za trgovinu i usluge Hidroinženjering and Economic d.o.o. zbog povećanja obima posla i daljeg razvoja raspisuje konkurs za popunjavanje radnog mjesta na pozicji:

(2 izvršioca)

Opis posla:

  • Prijem i izdavanje robe,
  • Slaganje robe i održavanje skladišta,
  • Dostavu robe po potrebi.

Uslovi:

  • Minimalno SSS,
  • Iskustvo nije neophodno,
  • Inicijativnost, pouzdanost i odgovornost,
  • Sposobnost prilagođavanja timskom radu,
  • Neophodno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Nudimo:

  • Rad u uspješnom preduzeću,
  • Stalni posao,
  • Redovna primanja,
  • Mogućnost daljeg usavršavanja i napredovanja,
  • Dinamičan i kreativan tim radnih kolega.

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati putem opcije “PRIJAVITE SE”