Ovaj oglas je istekao

Skladištar sirovina

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: „Rapić“ d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 13. 6. 2023.

Pregleda: 1128

Zbog povećanog obima posla, kompanija „Rapić“ d.o.o Gradiška raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis osnovnih zaduženja:

  • Kvalitativno i kvantitativno zaduživanje sirovina, goriva i plina;
  • Upravljanje zalihama sirovina, goriva i plina;
  • Izvještavanje o stanju zaliha i saradnja sa sektorom nabavke i logistike;
  • Saradnja sa tehnolozima, nutricionistom i dr.;

Potrebni uslovi:

  • SSS;
  • Iskustvo u radu u skladištu i/ili u radu sa robnim zaduženjem;
  • Informatička pismenost (MS Office, rad u programu Pantheon poželjan);
  • Preciznost i odgovornost pri izvršavanju radnih zadataka;
  • Razvijene vještine komunikacije;
  • Spremnost za rad pod pritiskom (intervencije i koordinacija aktivnosti u kratkom roku);
  • Profesionalnost u radu, odgovornost prema preuzetim obavezama.

Nudimo:

  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja uz redovna primanja;
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u izrazito mladom, zdravom i profesionalnom okruženju.

Način prijavljivanja:

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove, pošaljite nam svoju radnu biografiju na:

  • Putem opcije “PRIJAVITE SE” ili
  • poštom na adresu:

“RAPIĆ” d.o.o. Gradiška
P.J. FSH Farmofit
Rovine 36C
78 400 Gradiška
(sa naznakom “Prijava na konkurs – Skladištar sirovina”)

Broj pozicija: 1

Lokacija posla: Gradiška.

Datum objave: 29.5.2023.

Prijave se mogu dostaviti do 13.6.2023. godine.

Za dodatne informacije, obratite nam se putem telefona 051/860-213.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug biće pozvani na razgovor.