Ovaj oglas je istekao

Skladištar-Vozač C kategorije – Kamion sa kranom

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: “Tim promet“ d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 6. 4. 2024.

Pregleda: 1061

GRAĐEVINSKI MATERIJAL BANJA LUKA TIM PROMET DOO

Prodaja i dostava građevinskog materijala.

Sve vrste građevinskog materijala po najpovoljnijim cijenama.

  •  dostava sa namjenskim vozilima/dizalica sa kranom/
  •  svi vodoinstalacioni, izolacioni materijali, gruba građa, željezo, stiropor
  •  alat i pribor, stolarski materijal, vijčana roba, vodo materijal
  •  keramika, sanitarije, elektro materijal i rasvjeta, dekorativne lajsne i stropne obloge
  •  mušeme, staze za kupatila, dekor tapete, boje i lakovi i još mnogo toga..

POTREBA ZA RADNIKOM:
BROJ IZVRŠITELJA: 1

SKLADIŠTAR-VOZAČ -C- KATEGORIJE – KAMION SA KRANOM

OPIS POSLA:

  •  Prijem i izdavanje robe
  •  Rad sa kupcima
  •  Prevoz i istovar robe
  •  Slaganje robe i održavanje skladišta

USLOVI:

  •  SSS
  •  Poželjno radno iskustvo
  •  Vozačka za C kategoriju (kamion sa kranom)

NUDIMO:

  •  Redovna plata
  •  Topli obrok
  •  Stimulacija

SKLADIŠTAR

OPIS POSLA:

USLOVI:

  •  SSS
  •  Poželjno radno iskustvo u građevinarstvu

NUDIMO:

Vaše biografije sa naznakom za koju poziciju se prijavljujete možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”