Ovaj oglas je istekao

Sobarice i čistačice

Mjesto: Rovinj, Poreč, Umag, Novigrad, Krk

Poslodavac: Riječki uslužni servis d.o.o.

Kategorija: Posao u inostranstvu

Ističe: 17. 2. 2024.

Pregleda: 1535

Riječki uslužni servis d.o.o. traži sobarice i čistačice za rad na području Istre i Kvarnera (Rovinj, Poreč, Umag, Novigrad, Krk). Zapošljavamo sezonski u periodu od 20.03.2024 do 31.10.2024. ili po dogovoru.

Opis poslova:

  • čišćenje smještajnih kapaciteta (hoteli, apartmanska naselja,  mobilne – kućice, autokampovi)
  • čišćenje okoline i sanitarija po nalogu neposredno nadređenog

Uslovi rada:

  • zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme
  • mogućnost rada tokom cijele godine
  • osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave boravka
  • stimulativna primanja
  • svaki radnik uz redovna primanja ima osiguran smještaj u blizini radnog mjesta i dva topla obroka
  • edukacija, uvođenje u posao i mogućnost napredovanja
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta

Potrebna znanja i iskustvo:

  • NKV, nije potrebno radno iskustvo
  • marljivost, organizovanost i predanost poslu
  • ljubaznost i profesionalnost u komunikaciji sa gostima
  • sklonost timskom radu

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”. Za sva ostala pitanja stojimo na raspolaganju.

+385 99 3268 407 (Viber, WhatsApp)