Ovaj oglas je istekao

Specijalni savetnik za ekonomske i finansijske poslove

Mjesto: Zagreb

Poslodavac: Međunarodna komisija za sliv rijeke Save

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 24. 9. 2021.

Pregleda: 1535

Međunarodna komisija za sliv rijeke Save (Savska komisija) objavljuje konkurs za mjesto:

Specijalnog savjetnika za ekonomske i finansijske poslove

Uslovi

  • Radno mjesto je otvoreno za državljane Republike Slovenije.

Opis poslova i potrebne kvalifikacije

  • Sve informacije o opisu poslova, potrebnim kvalifikacijama i drugim uslovima za navedeno radno mjesto dostupne su na http://www.savacommission.org

Ukoliko ste zainteresovani za navedeno radno mjesto, molimo Vas da, na engleskom jeziku, ili na jednom od službenih jezika država članica Savske komisije (bosanski, hrvatski, slovenački, srpski), dostavite pismo prijave, CV (biografija), te tri pisma preporuke do 24. septembra 2021. godine putem opcije PRIJAVITE SE ili pošaljete na adresu:

Sekretarijat Međunarodne komisije za sliv rijeke Save
Kneza Branimira 29, 10 000 Zagreb, Hrvatska