Ovaj oglas je istekao

Tehničar u proizvodnji poslastičarskih proizvoda

Mjesto: Banja Luka-Debeljaci

Poslodavac: Krajina klas d.o.o.

Kategorija: Proizvodnja

Ističe: 19. 5. 2021.

Pregleda: 1621

Opis posla:

  • Organizuje i koordinira aktivnosti na izvršenju planova odjeljenja
  • Odgovoran je za kontrolu i operativno usklađivanje tehnološkog procesa proizvodnje prema propisima i uslovima za rad
  • Kontroliše kvalitet poluproizvoda i proizvoda u toku procesa
  • Kontroliše i odgovara za kvalitet izrađenih poluproizvoda i proizvoda
  • Propisno vođenje zapisa o kvalitetu koji dokazuju da je proizvod kontrolisan ili ispitan
  • Odgovoran je za obučenost radnika za normalan i siguran posao
  • Odgovoran je za rad radnika i za poštovanje utvrđenih proizvodnih procedura i normativa rada
  • Odgovoran je za red i disciplinu radnika
  • Odgovoran je za obavljanje aktivnosti u skladu sa dobrom higijenskom praksom
  • Pravi i prati realizaciju operativnih planova proizvodnje
  • Izrađuje plan i program rada odjeljenja za koje je zadužen na sedmičnom nivou, te je dužan da informiše rukovodioca proizvodnje i druge tehnologe o svim aktivnostima u pogonu
  • Odgovoran je za stanje skladišta gotovih proizvoda
  • Odgovoran je za stanje skladišta sirovina, ambalaže i ostalog repromaterijala
  • Rukovodi i odgovara za rad proizvodnje u pogledu dokumentovanih postupaka Sistema menadžmenta kvalitetom,
  • Pokretanje korektivnih i preventivnih mjera
  • Izršava planirane zadatke po zaduženim procedurama
  • Radi i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Za svoj rad odgovara tehnologu poslastičarskog pogona

Potrebni uslovi:

  • SSS
  • Radno iskustvo poželjno ali nije neophodno
  • Profesionalnost, marljivost, izražena komunikativnost, odgovornost, lojalonost, fleksibilnost i snalažljivost, poštovanje rokova

Nudimo:

  • Dinamično poslovno okruženje
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!