Ovaj oglas je istekao

Tehnolog u prozvodnji

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Vitaminka AD

Kategorija: Ostalo

Ističe: 25. 5. 2022.

Pregleda: 1712

JAVNI KONKURS

za prijem u radni odnos

Privredno društvo Vitaminka a.d. Banja Luka raspisuje oglas za prijem u radni odnos, na poziciji:

Tehnolog u prozvodnji (1 izvršilac)

Opis radnog mjesta:

  • Upravljanje tehnoloških procesima (od ulaska sirovina i repromaterijala do gotovog proizvoda),
  • Istraživanje i razvoj novih proizvoda i tehnoloških procesa,
  • Kontrola ispravnosti i kvaliteta proizvoda u skladu sa strukom,
  • Učestvoanje u izradi godišnjeg plana proizvodnje, kao i operativnih mjesečnih i sedmičnih planova,
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca.

Opšti uslovi:

  • VSS tehnološkog ili sličnog smjera,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Rok za podnošenje prijava je 15 dana.

Prijave za konkurs  sa dokazima o ispunjavanju opštih uslova za prijem u radni odnos možete dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE” ili na adresu:

Vitaminka a.d. Banja Luka, Braće Pišteljića 22, 78 000 Banja Luka.

Kandidati koji, na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na intervju.