Ovaj oglas je istekao

Tehnolog u slastičarni

Mjesto: Banjaluka-Debeljaci

Poslodavac: Krajina klas d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 25. 7. 2020.

Pregleda: 2043

Opis posla:

  • Kontrola ulaznih sirovina, poluproizvoda i gotovih proizvoda
  • Nadzor primjene propisanih tehnoloških,zakonskih i internih propisa
  • Učešće u implementaciji sistema kvaliteta
  • Razvoj,unapređenje i kontrola standarda kvaliteta proizvoda,
  • Izrada interne i zakonskle dokumentacije vezane za proizvode i proizvodne procese

Potrebni uslovi:

  • VSS– Inženjer prehrambene tehnologije
  • Radno iskustvo poželjno al nije neophodno
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office paketa ( Word, Excel, Power Point)
  • Sklonosta ka timskom radu, marljivost, odgovornost ,lojalonost, snalažljivost, sistemtičnost, poštovanje rokova

Nudimo:

  • Dinamično poslovno okruženje
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • Topli obrok
  • 3-4 puta godišnje proslave
  • 1 rafting godišnje o trošku firme

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.
Budite dio uspješnog tima!