Ovaj oglas je istekao

TIG zavarivač

Mjesto: Slovenija

Poslodavac: PERM Tehnika d.o.o.

Kategorija: Posao u inostranstvu

Ističe: 11. 3. 2020.

Pregleda: 1638

Tehnika Perm, agencija za posredovanje pri zapošljavanju u BiH, za potrebe klijenta iz Slovenije traži više kandidata za poziciju:

TIG ZAVARIVAČ – više izvršilaca (M/Ž)

Opis posla:

  • Varenje proizvoda i poluproizvoda TIG postupkom.
  • Vođenje računa o urednosti radnog prostora.
  • Obavljanje i drugih zadataka po nalogu nadređenog.

Očekujemo:

  • Poznavanje TIG tehnike varenja.
  • Radno iskustvo.
  • Poštovanje radnih procedura.
  • Izvršavanje radnih naloga.
  • Preciznost i odgovornost u poslu.

Nudimo:

  • Zapošljavanje u stabilnoj firmi sa stalnim rastom.
  • Zapošljavanje na neodređeno vrijeme sa 3 mjeseca probnog rada.
  • Redovna i stimulativna primanja.
  • Rad u jednoj smjeni.
  • Rad u mladom, motivisanom i prijatnom kolektivu.
  • Topli obrok i prevoz.
  • Prilika za lični i karijerni razvoj.

Svi zainteresovani svoje prijave mogu poslati putem opcije PRIJAVITE SE ili se javiti na telefon 066 028 028 ili na viber 00386 31 450 800.

Budite dio uspješnog tima!