Banjaluka.com
Ovaj oglas je istekao

Trgovac

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Finius d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Objavljeno: 2020-10-1515. 10. 2020.

Ističe: 30. 10. 2020.

Pregleda: 3419

Preduzeće „FINIUS“ d.o.o. Banja Luka dana 15.10.2020. godine za prijem u radni odnos raspisuje sledeći:

K O N K U R S

1. TRGOVAC, 1 izvršilac (M/Ž);

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema – III ili IV stepen;
  • Dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti;
  • Sposobnost i smisao za rad sa kupcima, kao i za rad u timu;
  • Odgovornost i zainteresovanost za posao i podizanje prodaje na veći nivo;
  • Fleksibilnost;
  • Poželjno radno iskustvo iz oblasti trgovine;

Opis poslova:

  • Briga o trgovini i prodaji namještaja;
  • Rad sa kupcima
  • Postizanje ciljeva preduzeća;

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu da dostave putem opcije “PRIJAVITE SE” ili putem pošte na adresu Ul. Slobodana Kusturića br. 9 (Urban namještaj), Banja Luka 78 000.

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI