Ovaj oglas je istekao

Trgovac – bijela tehnika

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Zeus d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 12. 9. 2019.

Pregleda: 2173

Trgovac- bijela tehnika

(1 izvršilac)

Banjaluka – stalni radni odnos

Uslovi i opis radnog mjesta:

  • Poželjno radno iskustvo minimum 2 godine

Opis radnog mjesta:

  • Direktna prodaja i prezentacija raspoloživog asortimana
  • Komunikacija sa kupcima, pomoć pri izboru robe
  • Praćenje i izlaganje robe
  • Naručivanje i primanje robe
  • Održavanje poslovnog prostora urednim i čistim

Bigorafiju možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE” ili poštom ili lično na adresu:
Zeus d.o.o.
Subotička br.1
78114 Banjaluka

Na informativni razgovor će biti pozvani kandidati koji uđu u uži izbor.