Ovaj oglas je istekao

Trgovac u prodavnici tehnike (m/ž)

Mjesto: Prijedor

Poslodavac: Omega d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 16. 10. 2023.

Pregleda: 570

Omega d.o.o. raspisuje konkurs za slijedeće radno mjesto:

1 izvršilac

Omega shop Prijedor

USLOVI:

  • SSS trgovačkog, ekonomskog ili tehničkog smjera
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno iskustvo u prodaji bijele tehnike
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Komunikativnost,timski rad,prodajne vještine,spremnost na rad u smjenama.

OPIS POSLA:

  • Direktna prodaja bijele tehnike i potrošačke elektronike
  • Prezentacija asortimana kupcima, komunikacija i pomoć pri izboru
  • Praćenje zalihe,naručivanje,prijem i izlaganje robe
  • Rad na kasi,vođenje trgovačke knjige i ostale dokumentacije
  • Održavanje poslovnog prostora urednim i čistim

NUDIMO VAM:

  • Redovna mjesečna i stimulativna primanja
  • Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost konstantnog učenja
  • Priliku za razvoj i napredovanje

Lokacija: Prijedor

Broj izvršilaca: 1

Prijavu sa kratkom biografijom poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Konkurs ostaje otvoren od 17.10.2023. – 31.10.2023.