Ovaj oglas je istekao

Trgovac u salonu namještaja

Mjesto: Laktaši

Poslodavac: Unicoop Trade

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 12. 8. 2021.

Pregleda: 1748

Unicoop Trade, Laktaši se 27 godina bavi izgradnjom i uređenjem životnog prostora i doprinosi užitku topline doma za svoje kupce. Pažljivo biramo i opremamo prostor namještajem, rasvjetom, keramikom, sanitarijama, fasadama i ukrasnim detaljima koji oplemenjuju prostor. Kontinuirano unapređujemo i proširujemo naš tim marljivih i stručnih saradnika. Trenutno otvorena pozicija je:

Pozicija prilagođena muškoj osobi

Opis posla:

Prodaja i prezentacija namještaja u salonu

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u prodaji namještaja
  • SSS
  • Osoba treba da je komunikativna, spremna na timski rad, rad u dinamčnoj radnoj atmosferi, odgovorna, da posjeduje organizacijske i motivacijske sposobnosti, samoincijativna i fleksibilna.
  • Odgovornost i marljivost

Nudimo:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Prijatno i podsticajno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja

Zainteresovani prijave mogu slati putem opcije PRIJAVITE SE.