Banjaluka.com
Ovaj oglas je istekao

Trgovac u salonu namještaja

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Unicoop trade d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Objavljeno: 2019-11-0101. 11. 2019.

Ističe: 16. 11. 2019.

Pregleda: 5038

Unicoop trade d.o.o. Banjaluka, zbog povećanog obima posla zapošljava na poziciji:

Trgovac u salonu namještaja

Opis posla:

  • Prodaja i prezentacija namještaja u salonu
  • Izrada ponuda za kupce
  • Organizacija isporuka i montaža kod klijenata

Uslovi:

  • SSS
  • Osoba treba da je komunikativna, spremna na timski rad, rad u dinamčnoj radnoj atmosferi, odgovorna, da posjeduje organizacijske i motivacijske sposobnosti, samoincijativna.

Prijave slati putem opcije PRIJAVITE SE.

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI