Ovaj oglas je istekao

TT Monter

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: SoftNET d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 12. 8. 2021.

Pregleda: 2365

SoftNET d.o.o. Sarajevo – Podružnica Banja Luka, raspisuje konkurs:

TT Monter

Opis posla:

  • poslovi montaže i ispitivanja antenskih uređaja i sistema što uključuje radove na visini;
  • instaliranje optičkih kablova;
  • instaliranje bakarnih kablova;
  • poslovi preventivnog održavanja uređaja i opreme;
  • servisiranje uređaja i opreme;
  • ispitivanje i montaža komunikacijskih uređaja i briga o njihovoj ispravnosti;
  • operativne akcije u domeni gore navedenih poslova;
  • sistemska i tehnička pomoć korisnicima;
  • poslovi uključuju terenski rad na teritoriji Bosne i Hercegovine;
  • evidentiranje izvršenih radova i podnošenje izvještaja pretpostavljenom;
  • po potrebi, drugi poslovi koji po svojoj prirodi predstavljaju dio poslova navedenog radnog mjesta.

Uslovi radnog mesta:

  • SSS/VS/VSS poželjno  ICT smjera,
  • Spremnost na izvođenje građevinskih radova,
  • Spremnost na rad pod pritiskom,
  • Odgovornost i pouzdanost,
  • Sposobnost istovremenog rada na više projekata,
  • Poznavanje engleskog jezika,
  • Poznavanje standardnih Office aplikacija,
  • Vozačka dozvola B kategorija,
  • Timski rad.

Nudimo Vam:

  • Rad u mladom i perspektivnom okruženju i timsku podršku,
  • Redovna i stimulativna primanja bazirana na obostranom uspjehu,
  • Mogućnost kontinuirane edukacije i napredovanja.

Biće kontaktirani samo kandidati/kandidatkinje koji uđu u uži izbor!

Zainteresovani kandidati Motivaciono pismo i CV sa fotografijom mogu slati putem opcije “PRIJAVITE SE”