Ovaj oglas je istekao

Viljuškarista i trgovci sa iskustvom (m/ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Zeus d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 2. 6. 2022.

Pregleda: 1350

– Banja Luka –

Zbog povećanog obima posla i fomiranja novog prodajnog objekta firmi Zeus d.o.o. Banja Luka potrebni su trgovci sa iskustvom i viljuškarista. Radno mjesto je u Banjoj Luci, uz stalni radni odnos.

Trgovac

Uslovi:

  • Radno iskustvo u poslovima trgovine najmanje 2 godine
  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno iskustvo rada na kasi

Opis radnog mjesta:

  • Komunkacija sa administracijom
  • Prezentacija raspoloživog asortimana kupcima i pomoć pri izboru robe
  • Praćenje i izlaganje robe

Viljuškarista

Uslovi:

  • Iskustvo upravljanja viljuškarem najmanje 2 godine
  • Licenca

Biografiju možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE” ili poštom ili lično na adresu:

Zeus d.o.o.

Subotička br.1

78114 Banja Luka

Na informativni razgovor će biti pozvani kandidati koji uđu u uži izbor.