Ovaj oglas je istekao

Viljuškarista – skladištar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: INTER-METAL d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 25. 3. 2023.

Pregleda: 1220

Zbog povećanja obima posla direktor Preduzeća oglašava:

KONKURS

za prijem u radni odnos nа  neodređeno vrijeme

1 izvršilac

Uslovi:

  •  Stepen stručne spreme ( NK,SSS )
  •  Radno iskustvo na navedenoj poziciji

Opis poslova:

  •  Istovar i utovar kabaste robe
  •  Prijem i otprema robe iz skladišta
  •  Rad sa kupcima
  •  Drugi poslovi po potrebi

Uslovi koje nudimo:

  •  Rad ne neodređeno vrijeme
  •  Redovna i sigurna mjesečna primanja
  •  Dnevni obrok obezbijeđen
  •  Plata po dogovoru

Konkurs је otvoren do popune radnih mijesta. Biografiju (CV) dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE” ili

lično u “INTER-METAL” d.o.o. Ul. Despota Stefana Lazarevića bb, Banja Luka

Za sve dodatne informacije obratiti se na broj telefona: 051/381-101.