Banjaluka.com
Ovaj oglas je istekao

Voditelj prodaje

voditelj

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: SANITAS MED D.O.O.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Objavljeno: 2019-12-1818. 12. 2019.

Ističe: 17. 1. 2020.

Pregleda: 2325

Sanitas d.o.o. je kompanija koja se bavi distribucijom medicinskih proizvoda. Zbog proširenja obima posla tražimo radnika na poziciji:

MJESTO RADA: Banja Luka (terenski posao)

BROJ TRAŽENIH RADNIKA: 1
VRSTA ZAPOSLENJA: Na određeno
RADNO VRIJEME: Puno radno vrijeme

Uslovi na radnom mjestu:

  • Terenski rad
  • Nivo obrazovanja: Visoka stručna sprema (medicinski smjerovi)
  • Strani jezici: Engleski jezik
  • Informatička znanja: poznavanje rada na računalu i MS Office Paketa
  • Radno iskustvo: minimalno 3 godine iskustva u prodaji farmaceutskih proizvoda
  • Vozačka dozvola: B kategorija (aktivan vozač)
  • Sjedište posla: Banja Luka

Opis posla:

  • stručni posjeti ljekarima, apotekama i drugim sličnim institucijama, ključnim kupcima s ciljem unapređenja prodaje
  • planiranje i analiziranje prodajnih aktivnosti i rezultata, sprovođenje dogovorenih marketinških aktivnosti
  • redovno izvještavanje o aktivnostima na terenu
  • organizacija i učestvovanje na stručnim sastancima
  • ostali srodni poslovi skladno potrebama i uputstvima nadređenih

Posebne pogodnosti:

  • edukacije i prisustvovanje stručnim skupovima
  • službeni automobil, mobitel
  • redovna fiksna plata

Šta očekujemo od kandidata:

Kandidat/kinja bi trebao/la biti dobro organizirana, visoko motivirana, komunikativna, pristupačna i vedra osoba! Poželjno iskustvo u prodaji farmaceutskih proizvoda. Vrlo je bitna prilagodljivost i samoinicijativnost u radu s klijentima

Prijave slati putem opcije PRIJAVITE SE.

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI