Ovaj oglas je istekao

Vođa poslovnica

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: WILLIAMS d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 3. 7. 2022.

Pregleda: 2946

JAVNI KONKURS

Za popunu radnog mjesta

“WILLIAMS“ d.o.o. raspisuje javni konkurs za popunu upražnjenog radnog mjesta, na određeno vrijeme:

Vođa poslovnica u Banja Luci

Opšti uslovi:

  • da je državljanin Republike Srpske, odnosno BiH
  • da je stariji od 18 godina,
  • da se protiv njega ne vodi krivični postupak, odnosno da nije osuđivan za krivično djelo.

Posebni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje računarskih  hardware – a
  • vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Kontrola i organizacija rada na odrđenom sektoru,
  • Praćenje situacije na terenu vezane za konkurenciju i izvještavanje uprave,
  • Pronalaženje novih poslovnih prostora i poslovi vezani za otvaranje istih,
  • Preuzimanje poslovne dokumentacije iz poslovnica i kontrola istih,
  • Snabdijevanje poslovnica potrošnim materijalom i opremom.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove prijave sa biografijama možete dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE”

Rok za podnošenje prijava je 30 (trideset) dana od dana objavljivanja javnog konkursa.

Kandidati koji budu ispunjavali opšte i posebne uslove biće pozvani na intervju sa članovima izborne komisije, o čemu će biti pravovremeno obavješteni.