Banjaluka.com

Vozač

Mjesto: Banja Luka

Poslodavac: Krajina klas d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 7. 7. 2024.

Pregleda: 693

  1. Krajina Klas zapošljava na poziciji:

Vozač

Opis posla:

  • prevoz robe po nalogu
  • praćenje stanja i čišćenje vozila,
  • brine se o stanju vozila
  • izrada potrebne dokumentacije za otpremu proizvoda,
  • ažurno arhiviranje dokumentacije,
  • obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca i
  • za svoj rad odgovara rukovodiocu transporta

Potrebni uslovi:

  • SSS
  • Vozačka dozvola C kategorije (aktivan vozač)
  • Jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • Dobre organizacione sposobnosti,komunikativnost,fleksibilnost,samostalnost,preziznost

Nudimo:

  • Iznos plate već od 1300 – 2000 KM
  • Dinamično poslovno okruženje
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.