Ovaj oglas je istekao

Vozač C kategorije

Mjesto: Slovenija

Poslodavac: Vrba d.o.o.

Kategorija: Posao u inostranstvu

Ističe: 15. 10. 2019.

Pregleda: 2685

Vrba d.o.o. bavi se prevozom u domaćem i međunarodnom saobraćajuje.  Kompanija je u saobraćajnoj industriji više od 20 godina i uspješno prevladava sve probleme i izazove na tržištu, uz neprestano širenje.

Zemlje u koje najviše prevozimo su Austrija, Njemačka, Švajcarska, Italija, Holandija, Belgija i Francuska. Prema dogovoru i potrebama klijenta, putujemo i u druge evropske zemlje.

Vozač C kategorije u međunarodnom transportu (m/ž)

Opis radnog mjesta

Zadaci i odgovornosti:

  • vožnja
  • utovar, istovar i osiguranje tereta
  • uređivanje dokumentacije

Očekujemo:

  • tačnost i ispravnost
  • poželjna vježba na sličnim dijelovima
  • vozačku dozvolu C kategorije i kod 95
  • poznavanje transportne dokumentacije (CMR, putni nalozi, carinski papiri)

Potrebno radno iskustvo:

  • 1 godina u međunarodnom prevozu

Nudimo:

  • zaposlenje na određeno vrijeme sa probnim rokom od 3 mjeseca
  • puno radno vrijeme
  • podsticajna plata za pravilno obavljen posao
  • aranžmani za radne dozvole

Mjesečna isplata: po dogovoru – u zavisnosti od sposobnosti radnika

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.