Ovaj oglas je istekao

Vozač – Dostavljač

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: GIZMO D.O.O.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 11. 6. 2024.

Pregleda: 1116

(2 izvršioca)

Opis posla:

  • Prevoz robe lakim komercijalnim vozilima
  • Utovar i istovar robe
  • Odgovornost za tačnost isporuke i prateću dokumentaciju
  • Poštovanje propisa o bezbjednosti saobraćaja
  • Kontrola ispravnosti vozila
  • Redovno održavanje vozila

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Opšta zdravstvena sposobnost
  • Odgovornost, marljivost, kooperativnost i posvećenost poslu
  • Savjesnost i pouzdanost

Nudimo:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja

Kontakt:

Zainteresovani kandidati mogu se javiti na broj 066/046-462 ili putem opcije “PRIJAVITE SE”