Ovaj oglas je istekao

VOZAČ-DOSTAVLJAČ i VOZAČ TMV

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: INTER MCT DOO

Kategorija: Ostalo

Ističe: 15. 7. 2020.

Pregleda: 4227

Preduzeću INTER MCT DOO sa sjedištem u Banja Luci, ulica Dunavska bb koje se bavi trgovinom na veliko alkoholnim i bezalkoholnim pićima, potrebni radnici na radnim mjestima:

Opis poslova:

  • prevoz i dostava robe

Uslovi za prijem u radni odnos:

  • poželjno radno iskustvo za vozače-dostavljače i za vozače teretnih motornih vozila;
  • pouzdanost,odgovornost;
  • spemnost na timski rad;
  • neophodno posjedovanje vozačke dozvole B i C1 kategorije,licence vozača, kartice za digitalni taxograf i položenog državnog ispita za vozača teretnih motornih vozila;
  • neophodno posjedovanje vozačke dozvole C i E kategorije i položenog državnog ispita za vozača-dostavljača;
  • poželjno poznavanje rada na viljuškaru.

Prijavu i CV slati putem opcije “PRIJAVITE SE” ili na adresu INTER MCT DOO Dunavska bb, Banja Luka.