Ovaj oglas je istekao

Zidar i Tesar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: BIGL GROUP DOO

Kategorija: Ostalo

Ističe: 5. 10. 2021.

Pregleda: 1734

ZIDAR I TESAR (više izvršilaca)

OPIS POSLOVA:

  • Izvođenje novih radova i sanacija postojećih objekata.

ZNANJE I ISKUSTVO:

  • Potrebno prethodno znanje

Očekujemo:

  • Posvećenost radu,
  • Timski duh,
  • Poštovanje radnih procedura i pravila,
  • Samoinicjativnost.

NUDIMO:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja.
  • Redovna primanja.
  • Obezbijeđen topli obrok (po potrebi i smještaj)

Prijave dostaviti najkasnije do 05.10.2021. godine putem opcije “PRIJAVITE SE”,  ili podatke ostaviti putem telefona: 065/601-693