Ovaj oglas je istekao

Administrativni radnik

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Alea Partners d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 7. 8. 2022.

Pregleda: 3942

Administrativni radnik (m/ž)

Kompanija Alea Partners, sa sjedištem u Banjoj Luci (Karađorđeva 85a, Lauš), je u potrazi za asistentom na administrativnim poslovima.

Opis radnog mjesta:

  • Saradnja sa drugim timovima
  • Odgovaranje na upite i traženje informacija i dokumenata uz visoku razinu uslužnosti, takta, diskrecije i povjerljivosti
  • Ažuriranje dokumentacije i arhiviranje dokumentacije
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespodencije
  • Sposobnost komunikacije sa pojedincima na svim nivoima
  • Rad sa osnovnim knjiženjima, fakturama i sl.

Od novog člana našeg tima očekujemo sljedeće:

  • SSS ekonomskog smjera ili gimnazija
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na timski rad
  • Organizovanost i pedantnost
  • Samostalnost i proaktivnost u rješavanju problema
Ukoliko imate želju da postanete dio našeg tima i smatrate da ispunjavate tražene uslove, molimo Vas da aplicirate sa detaljnom biografijom u nastavku ili tako što ćete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”
Opis kompanije:
Alea Partners d.o.o. je rastuća IT kompanija iz Banja Luke, koja posluje u više od 10 zemalja Evrope, Azije, Afrike i SAD. Osnovana je 2014. godine, a sada ima više od 60 zaposlenih. Timove su sastavljeni od mladih, perspektivnih ljudi koji rade na razvoju zanimljivih softvera za gaming industriju.

Alea posluje po najsavremenijim standardima. Nudimo fleksibilno radno vrijeme, organizujemo druženja i zajednička putovanja. Cijenimo trud, rad i zalaganje tokom rada kao i inovativne ideje!

Više detalja o samoj kompaniji i kako izgleda rad kod nas možete pogledati na https://aleapartners.io/careers/

Prijave se mogu slati putem opcije “PRIJAVITE SE” sa naznakom prijava za poziciju Administrativni radnik