Instalater-serviser elektronskih uređaja i sistema na vozilima

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: NTS Soft

Kategorija: Ostalo

Ističe: 26. 1. 2023.

Pregleda: 1435

NTS Soft je kompanija koja razvija i isporučuje softverska rješenja za podršku upravljanju u transportu i logistici. Kompanija posluje regionalno od 2006. godine i zapošljava preko 50 radnika. Sva svoja rješenja kreira, proizvodi, isporučuje i održava u sopstvenoj režiji. Radi širenja poslovanja, kompanija NTS Soft d.o.o. traži kandidate za poziciju:

Mjesto rada: Banja Luka

Opis poslova:

  •  Ugradnja telematskih uređaja u putnička i teretna vozila
  •  Ugradnja raznih senzora u putnička i teretna vozila i priključna vozila
  •  Ugradnja i testiranje najnovijih IOT (Internet of things) tehnologija
  •  Pružanje podrške klijentima pri organizaciji ugradnje i servisa

Uslovi za kandidate:

  •  Minimalno srednja stručna sprema
  •  Poželjno radno iskustvo u auto elektronici (ugradnja auto alarma, održavanje auto-elektro instalacija)
  •  Obavezna vozačka dozvola B kategorije
  •  Aktivan rad na računaru (email, Office)
  •  Fokusiranost na ispunjenje zadatih ciljeva

Od vas očekujemo:

  •  Pozitivan stav i komunikativnost
  •  Profesionalnost
  •  Tačnost i odgovornost
  •  Timski duh

Obezbijedili smo vam odlične uslove za rad, odlične mogućnosti zarade (fiksna plata plus bonusi za ostvarene ciljeve), obučavanje i usavršavanje, prijatno okruženje i napredovanje u skladu sa poslovnim uspjesima. Ukoliko se pronalazite u oglasu i želite da postanete dio našeg tima, pošaljite na nam CV i motivaciono pismo putem opcije “PRIJAVITE SE”

Rok za konkurisanje: 30 dana.