Ovaj oglas je istekao

Administrator voznog parka

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Euro Express d.о.о.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 7. 5. 2021.

Pregleda: 3077

Privredno društvo Euro Express d.о.о. Banja Luka, koje se bavi djelatnošću pružanja usluga iz oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis radnog mjesta:

  • Vrši kontrolu iskorištenih putnih naloga i kontrolu potrošnje goriva
  • Vrši kontrolu radnog vremena vozača, preuzima podatke sa taho-kartica i tahografa i unosi i upravlja datim podacima
  • Prati rok važenja licenci prevoznika, taho-kartica, legitimacija vozača
  • Analizira podatke o kvalitetu vožnje kurira i rangira ih na osnovu istih
  • Vrši analizu statističkih podataka voznog parka.

Opšti uslovi:

  • VSS (VII stepen) – saobraćajni fakultet, bez radnog iskustva u struci, vozačka dozvola B kategorije, poznavanje engleskog jezika, rad na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Posebne vještine:

  • Organizovanost, ažurnost, odgovornost, preciznost, istrajnost i dinamičnost u postizanju zadatih ciljeva.

Nudimo vam:

  • Ako ispunjavate navedene uslove konkursa i zainteresovani ste, nudimo Vam mogućnost stalno zaposlenja u velikoj uspješnoj kompaniji i dinamičnom okruženju, pozitivnu radnu atmosferu sa mogućnošću napredovanja i razvoja karijere, kao i priliku za stalnim usavršavanjem kroz redovne programe učenja i razvoja.

Sve vaše prijave sa CV-jem i popratnim pismom šaljite putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Broj radnih mjesta: 1