Ovaj oglas je istekao

Asistent menadžera prodaje

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: M.P.S. Impex d.o.o.

Kategorija: Marketing, PR

Ističe: 26. 11. 2022.

Pregleda: 2716

Pridružite se našem timu prodaje!

M.P.S. Impex d.o.o. Banja Luka je distributer brendova iz proizvodnog programa Euro Lab d.o.o. (www.eurolabbl.com).

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, prijavite se na sljedeće radno mjesto:

ASISTENT MENADŽERA PRODAJE

Grad: Banja Luka

1 izvršilac

OPIS POSLOVA:

  •  Saradnja sa komercijalistima na terenu, pružanje logističke podrške;
  •  Komunikacija i razmjena dokumentacije sa partnerima, te kreiranje ponuda;
  •  Aktivno praćenje rezultata prodaje i formiranje izvještaja;
  •  Aktivno praćenje naplate potraživanja;
  •  Praćenje kvaliteta i kvantiteta isporuke robe;
  •  Sprovođenje marketinških aktivnosti – akcije, katalozi;
  •  Bliska saradnja sa svim sektorima u organizaciji;
  •  Obavljanje dužnosti menadžera prodaje u slučajevima odsustva.

USLOVI:

  •  SSS – VSS (visoko obrazovanje prednost);
  •  Poželjno radno iskustvo u prodaji, na istim ili sličnim poslovima;
  •  Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti;
  •  Spremnost na timski rad i prodajna orijentacija u radu;
  •  Posvećenost poslu, srčanost, istrajnost;
  •  Poznavanje rada na računaru (MS Office, napredni nivo);
  •  Vozačka dozvola B kategorije.

NUDIMO VAM:

  •  Rad u dinamičnom okruženju;
  •  Priliku za razvoj, učenje i napredovanje;
  •  Stimulativna primanja u skladu sa rezultatima;
  •  Ravnotežu između poslovnog i privatnog života;
  •  Radno vrijeme: 8 sati dnevno, od 08-16h;
  •  Ugovor na neodređeno vrijeme, nakon probnog rada.

Prijave slati najkasnije do 26.11.2022. godine putem opcije “PRIJAVITE SE”

Kontakt telefon: 051 201 597 ili 201 601 (od 08-16h).

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor za posao.