Ovaj oglas je istekao

Dežurni operativni radnik (m-ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Euro-Express d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 31. 1. 2024.

Pregleda: 2594

Privredno društvo Euro-Express d.o.o. Banja Luka, koje obavlja djelatnost pružanja usluga iz oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Dežurni operativni radnik (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  •  Nadzire poslovne jedinice i objekte kompanije putem video nadzora
  •  Prati polaske linija zbirnog transporta prema definisanom vremenu
  •  Vrši koordinaciju sa vozačima zbirnog transporta
  •  Vodi detaljne evidencije i priprema izvještaje o pomenutim aktivnostima.

Opšti uslovi:

  • Srednja škola društvenog usmjerenja,
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima,
  • Poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Posebne vještine:

  • Tačnost, ažurnost, brzina reagovanja, odgovornost.

Sve vaše prijave možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”