Ovaj oglas je istekao

Inženjer elektrotehnike

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Sector Security doo

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 7. 8. 2021.

Pregleda: 1442

Sector Security doo, najveća domaća kompanija u oblasti privatne zaštite, zbog širenja obima posla raspisuje konkurs za prijem radnika u radni odnos s punim radnim vremenom:

INŽENJER ELEKTROTEHNIKE (m/ž)

Opis poslova:

  • projektovanje i izvođenje sistema slabe struje,
  • kontrola izvršenja planova i zadataka.

Uslovi:

  • diplomirani inženjer elektrotehnike – smjer automatika i elektronika, telekomunikacije ili informatika,
  • položen stručni ispit,
  • licenca za projektovanje/izvođenje elektroinstalacija slabe struje (poželjno),
  • vozačka dozvola B kategorije.

Prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”  ili na adresu Siniše Mijatovića 9, Banja Luka, s naznakom „Za konkurs – Tehnika i inženjering“.

Kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na intervju.