Ovaj oglas je istekao

Inženjer za zaštitu na radu i zaštitu od požara

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: TEHPRO d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 15. 4. 2023.

Pregleda: 1418

TEHPRO d.o.o. već tri decenije raste i razvija se na tržištu usluga u oblasti zaštite. Promovisanjem, unapređenjem i implementacijom najviših evropskih standarda izgradili smo lidersku poziciju u Srbiji i regionu.

Vođeni vizijom objedinjavanja usluga u oblasti zaštite, stvaramo najbolje uslove rada za naše klijente. Naša misija je da postanemo sinonim za kompaniju koja konstantno postavlja više standarde u oblasti zaštite, prateći potrebu klijenata i poštujući domaću i međunarodnu regulativu.

Opis posla:

  • Obavlja sve stručne poslove u oblasti zaštite na radu i zaštite od požara,
  • Izrađuje dokumentaciju u navedenim oblastima (planove, procjene rizika, pravilnike, procedure, uputstva, elaborate),
  • Organizuje i sprovodi obuke zaposlenih,
  • Obavlja poslove pregleda i ispitivanja opreme za rad, ispitivanja uslova radne okoline, ispitivanja električnih i gromobranskih instalacija,
  • Obavljanja poslove pregleda i kontrole sistema i uređaja za zaštitu od požara (dojava požara, detekcija gasa, gašenje požara),
  • Izrađuje izvještaje i stručne nalaze,
  • Realizuje i prati ispunjenje ugovornih obaveza prema klijentima,
  • Izrađuje mjesečne i godišnje izvještaje prema klijentima,
  • Podstiče unapređenje kvaliteta pružanja usluga iz navedenih oblasti,
  • Organizuje i odgovoran je za unapređenje stanja u oblasti zaštite od požara i zaštite na radu kod klijenata,
  • Učestvuje u realizaciji svih ostalih stručnih poslova u navedenim oblastima.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (dipl. inž. zop, dipl. inž. maš, dipl. inž. el.),
  • Minimum 5 godina iskustva u struci,
  • Licenca/Uvjerenje o položenom stručnom ispitu iz zaštite na radu,
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu iz zaštite od požara,
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu u struci,
  • Licenca/Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za pregled i ispitivanje opreme za rad,
  • Licenca/Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za ispitivanje uslova radne okoline,
  • Napredni nivo korišćenja Microsoft Office paketa (Word, Excel),
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Odlično znanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada,
  • Mogućnost napredovanja, razvoja, sticanja novih znanja,
  • Rad u stabilnoj i uspješnoj kompaniji,
  • Rad u timu sa ekspertima koji imaju višegodišnje iskustvo iz oblasti zaštite na radu i zaštite od požara,
  • Interne edukacije i usavršavanje u oblasti rada,
  • Pozitivno radno okruženje,
  • Ugovor o radu na neodređeno/određeno vreme.

Vaše prijave sa biografijom možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”