Ovaj oglas je istekao

Komercijalista na terenu

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Hidraulika flex doo

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 22. 2. 2024.

Pregleda: 2133

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sljedećeg radnog mjesta:

(1 izvršilac)

Opis radnog mjesta:

  •  Realizacija prodaje (od početne faze do momenta isporuke robe kupcima)
  •  Posjeta potencijalnih i postojećih kupaca
  •  Prikupljanje i obrada narudžbi kupaca
  •  Održavanje kontakta i obezbjeđivanje podrške klijentima – pružanje informacija o kvalitetu proizvoda, raspoloživosti, mogućem vremenu isporuke i sl.
  •  Rješavanje problema, reklamacija i prigovora kupca
  •  Priprema izveštaja o prodaji
  •  Analiza tržišta, cijena i tržišnih kretanja na domaćem i svjetskom tržištu u cilju poboljšanja postojećih komercijalnih uslova
  •  Učešće u planiranju nabavki
  •  Predlaganje inovativnih rješenja u cilju održavanja i povećanja zadovoljstva kupaca

Uslovi:

  • Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  •  Poznavanje osnova engleskog jezika
  •  Poznavanje osnova rada na računaru
  •  Kreativnost, inovativnost, snalažljivost i odgovornost prema poslu
  •  Motivisanost i spremnost na stalno učenje i usavršavanje
  •  Vozačka dozvola B kategorije
  •  Prednost imaju kandidati sa stručnom spremom mašinskog smjera

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta, a najkasnije do 22.02.2024.

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”,

poštom na adresu; Jovana Cvijića 3 78250Laktaši,

ili direktno u prostorije firme sa naznakom “ Prijava za posao”.