Banjaluka.com

Kozmetičar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Z. U. Specijalna bolnica S-TETIK

Kategorija: Zdravstvo

Ističe: 26. 5. 2024.

Pregleda: 510

Tražimo ambiciozne i talentovane osobe za radnu poziciju kozmetičara. Ako ste strastveni prema ljepoti i wellnessu, imate potrebno znanje iz oblasti pedikira, manikira, depilacije i nadogradnje noktiju, te želite napredovati u dinamičnom okruženju, ovo je prilika za vas!

Kozmetičar

Opis posla:

  • Izvođenje usluga pedikira, manikira, depilacije i nadogradnje noktiju u skladu sa standardima kvaliteta
  • Pružanje visokokvalitetne usluge i savjeta klijentima
  • Održavanje higijenskih standarda i čistoće radnog prostora

Uslovi:

  • Potrebno znanje i iskustvo iz oblasti pedikira, manikira, depilacije i nadogradnje noktiju
  • Spremnost na timski rad i kontinuirano usavršavanje
  • Poželjno radno iskustvo, ali nisu isključeni ni kandidati bez prethodnog iskustva

Ponuda:

  • Rad u stručnom i dinamičnom okruženju
  • Mogućnost rasta i razvoja u karijeri
  • Rad sa vrhunskim stručnjacima i kvalitetnim proizvodima

Ako ste motivisani da se pridružite našem timu i stvorite karijeru u industriji ljepote, pošaljite svoju biografiju i motivaciono pismo putem opcije “PRIJAVITE SE”

Zadržavamo pravo kontaktiranja samo odabranih kandidata.